Movies
Ratings
425
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 3.5
20th Century GirlRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
MasterRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5