Movies
Ratings
91
Café SocietyRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 4.5
Now Is GoodRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
C'est Si BonRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
My Dear DesperadoRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0