Titles you rated
She's the ManRated ★ 4.5
13 Going on 30Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
TwilightRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Thread of LiesRated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The Nut JobRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0