Titles you rated
IRISRated ★ 3.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 5.0
Choco BankRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.5
Hi! School - Love OnRated ★ 3.5
Cheer Up!Rated ★ 4.5
Missing NineRated ★ 4.5
Seven First KissesRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Queen of the RingRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0