Titles you rated
Becoming a BillionaireRated ★ 4.0
Gold TowerRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 2.0
IRISRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Mischievous KissRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0