Movies
Ratings
849
The ChaserRated ★ 3.5
Next SoheeRated ★ 4.0
Perhaps LoveRated ★ 2.5
RomeoRated ★ 3.0
Super Star LeeHyoriRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0