Movies
Ratings
270
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Another ChildRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.0
MaggieRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 3.0
Hope SpringsRated ★ 1.5
Moving OnRated ★ 3.5
A Brand New LifeRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
A Girl at My DoorRated ★ 3.5
Paris Can WaitRated ★ 5.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5
The Last of the MohicansRated ★ 5.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 5.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 5.0
The Zookeeper's WifeRated ★ 4.0