Movies
Ratings
400
No BearsRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Lost HighwayRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Martin EdenRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 3.5