Movies
Ratings
334
WhiplashRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
PapermanRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0