Titles you rated
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 1.5
My GirlRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.0