Titles you rated
Midnight SunRated ★ 4.5
1917Rated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
The ClosetRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 2.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
DolittleRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 3.0