Titles you rated
PapermanRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.5
Blood DiamondRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 2.5
The PiperRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 2.5
Angels & DemonsRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5