Titles you rated
LoganRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
StokerRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
Let Me InRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.0