Movies
Ratings
79
Begin AgainRated ★ 4.5
FuryRated ★ 5.0
The InterviewRated ★ 4.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 2.5
You Are My SunshineRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0