Series
Ratings
37
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5