Titles you rated
King and the ClownRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.5
SwiriRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 1.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 2.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 1.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 1.5
Men in Black IIRated ★ 1.5
TakenRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 1.5
SaltRated ★ 1.5