Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
MistyRated ★ 4.5