Movies
Ratings
34
127 HoursRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.5
Hello, SchoolgirlRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0