Titles you rated
Inspector KooRated ★ 5.0
Open Your EyesRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Save MeRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5