Titles you rated
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
TunnelRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
My Daughter the FlowerRated ★ 3.0
Medical Top TeamRated ★ 2.0
Loving You a Thousand TimesRated ★ 3.0
General Hospital 2Rated ★ 3.5- Super RookieRated ★ 3.0