Titles you rated
Knives OutRated ★ 5.0
Penguin HighwayRated ★ 1.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 1.5
A Whisker AwayRated ★ 3.5
MiraiRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 3.0
FluRated ★ 1.5
ForgottenRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
BeatRated ★ 1.5
Miss SloaneRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.5
WonderRated ★ 4.5
Brain on FireRated ★ 0.5