Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 2.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Door LockRated ★ 2.5
The FortressRated ★ 2.5
ForgottenRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
The PreparationRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
MontageRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5