Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Missing NineRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Bring It On, GhostRated ★ 2.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
Stars Falling From the SkyRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 1.5
DoctorsRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 3.5