Titles you rated
Baby and MeRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
PocahontasRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Partly CloudyRated ★ 4.0
Geri's GameRated ★ 4.0
The EmploymentRated ★ 5.0
Day & NightRated ★ 4.0
Johnny ExpressRated ★ 4.5