Titles you rated
TwilightRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Marriage BlueRated ★ 2.5
The GiverRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0