Titles you rated
Strobe EdgeRated ★ 4.0- Summer of ChirusokuRated ★ 5.0
My Old ClassmateRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
Miracle on 34th StreetRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Uptown GirlsRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.0
The HangoverRated ★ 2.0
Wood Job!Rated ★ 5.0
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0