Movies
Ratings
317
World War ZRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
NextRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.0
TedRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Bloody ReunionRated ★ 4.0
Scary Movie 3Rated ★ 4.5
MiseryRated ★ 5.0
GamerRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0