Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 3.5
CicadaRated ★ 4.0
MaborosiRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 2.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
MaggieRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5- 화영Rated ★ 4.0
- AdviceRated ★ 4.0
- Naneun oneul kkocheul badatdaRated ★ 3.0
- TurnoverRated ★ 2.0
- Good girlRated ★ 3.5
HEART ATTACKRated ★ 4.5