Series
Ratings
40
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 2.5
The 100Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Grand Maison TokyoRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 5.0
HERORated ★ 5.0
Testimony of NRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0