Titles you rated
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
No Strings AttachedRated ★ 3.5
AquamarineRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0
MRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.5
CasperRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
HitchRated ★ 3.5
Air DollRated ★ 2.5
HulkRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5