Movies
Ratings
1694
WonkaRated ★ 3.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
HuntRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Don't Buy the SellerRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
The TruthRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 2.5
ReboundRated ★ 2.5- DreamRated ★ 2.5
A Man Called OttoRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5