Movies
Ratings
809
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
John CarterRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The NegotiationRated ★ 3.0
Feng ShuiRated ★ 3.0
VenomRated ★ 4.0