Titles you rated
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Around the World in Eighty DaysRated ★ 4.0
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.5
Scary MovieRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 3.5
The Righteous ThiefRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
The ContactRated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5