Titles you rated
A Long Way DownRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
RebeccaRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
My Teacher, My LoveRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Molly's GameRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
Call BoyRated ★ 2.5- I'm Not Just Going to Do What Kurosaki kun SaysRated ★ 2.5
Bitter SweetRated ★ 4.0
Ossan's Love: Love or DeadRated ★ 4.0
Mischievous Kiss The Movie: ProposeRated ★ 3.5
Mischievous Kiss The Movie: CampusRated ★ 3.0
Mischievous Kiss The Movie: High SchoolRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 5.0