Series
Ratings
196
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu deRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Say I Love YouRated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
A Little Thing Called First LoveRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Attention, love!Rated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 4.5
PornographerRated ★ 3.5
Literary VirginRated ★ 3.5
Love RerunRated ★ 3.5- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 5.0
- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 4.5
Yuri!!! on IceRated ★ 4.5