Titles you rated
MotherRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Perfect SenseRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
About LoveRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The ArtistRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0