Series
Ratings
39
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5