Titles you rated
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
The Forest of LoveRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 4.0
LoveRated ★ 5.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 2.5
MinariRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 3.0
Color Me TrueRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5- The Joy of TortureRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.0
The King of ComedyRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
I Am A PervertRated ★ 3.5
King of ComedyRated ★ 3.0
Mississippi BurningRated ★ 3.5