Titles you rated
- みんな!エスパーだよ!Rated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 4.0- BonobonoRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 3.0- TrickRated ★ 4.0
- TrickRated ★ 4.0
- TrickRated ★ 4.0
- ポケットモンスターRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 4.0