Movies
Ratings
468
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
CocoRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5