Movies
Ratings
104
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Once in a SummerRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 2.5
Die HardRated ★ 4.5
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 5.0
The TuxedoRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0