Series
Ratings
70
Jane the VirginRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Dear White PeopleRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 2.0
Pretty Little LiarsRated ★ 2.5
RiverdaleRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Pretty Little LiarsRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 5.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.5