Movies
Ratings
467
WaterworldRated ★ 3.0
Behind Enemy LinesRated ★ 3.5
Escape PlanRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 2.5
BoltRated ★ 3.0
RobotsRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Baby and MeRated ★ 2.5
Crows ZeroRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Drunken MasterRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 2.5
HellboyRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.5
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.0