Movies
Ratings
104
The Bélier FamilyRated ★ 4.5
Ayla: The Daughter of WarRated ★ 3.5
Isle of DogsRated ★ 4.0
Faces PlacesRated ★ 5.0
Saturday Night FeverRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 5.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.5
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 4.5
JackieRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
A Monster CallsRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5