Movies
Ratings
136
The Royal TailorRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
A Dynamite FamilyRated ★ 3.5
Mr. XXX-KisserRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 2.0
King KongRated ★ 2.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0