Movies
Ratings
71
UnbreakableRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 2.5
ClickRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
Kick-Ass 2Rated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0