Titles you rated
21Rated ★ 1.5
Lights OutRated ★ 0.5
Deep CoverRated ★ 0.5
The Good DinosaurRated ★ 1.5
A Monster CallsRated ★ 1.5
The Wind RisesRated ★ 2.0
Before I Go to SleepRated ★ 2.5
AmadeusRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5- Crayon Shin-chan: Invasion!! Alien ShiririRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 0.5
Starship TroopersRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 2.5
The Taste of MoneyRated ★ 3.0
GiftedRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.5
Friend RequestRated ★ 0.5