Titles you rated
Best ChefRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.5