Series
Ratings
27
Lucky RomanceRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.0