Titles you rated
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.0
Where the Heart IsRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5